"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace
  • Mauricius praktické informace
  • Mauricius výlety
  • Mauricius hotely pouze pro dospělé
  • Mauricius svatební cesty
  • Mauricius kombinace s dalšími destinacemi
  • Počasí Mauricius

Mauricius - Perla Indického oceánu

Mauricius, malý ostrovní stát v Indickém oceánu vzdálený přibližně 2000km od břehů Afriky, přitahuje své návštěvníky především nádhernými písečnými plážemi s tropickou vegetací, které jsou omývány teplými vodami oceánu. 330 km dlouhé pobřeží je z velké části lemováno korálovým útesem, pláže jsou tak chráněné před velkými vlnami a koupání je ideální i pro malé děti. Mauricius je skvělou volbou především pro milovníky romantické dovolené, pro páry a novomanžele na svatební cestě, kteří se mohou oddat sladkému nicdělání. Většina hotelů nabízí speciální balíčky, výhody a slevy pro novomanžele nebo klienty, kteří během dovolené na slaví významné životní jubileum. Vybrat si můžete z široké nabídky hotelových kapacit od příjemných hotelů střední kategorie po ty nejluxusnější resorty, které uspokojí nejnáročnější klientelu.
Ostrov je také doslova rájem pro golfisty, nachází se zde sedm 18ti jamkových golfových hřišť. Mauricius je pestrou směsící různých kultur a náboženství, stejně tak pestrá je i místní kuchyně, která v sobě kloubí prvky indické, čínské, evropské i kreolské. Místní obyvatelé jsou velmi pohostinní a s úsměvem splní každé Vaše přání.
Vyberte si z nabídky cestovní kanceláře Destina Travel a nechte se hýčkat během dovolené na ostrově Mauricius!

Nabídky Mauricius

V našem portfoliu jsou pobyty ve vybraných resortech. Pokud u nás nenaleznete Vámi oblíbený hotel či konkrétní typ pokoje, rádi Vám zpracujeme nabídku dle Vašeho přání. Pobyt na Mauriciu zajistíme na libovolný počet nocí. Vyžadujete-li komfortní cestování, pak Vám nabídneme lety také ve vyšších cestovních třídách.