"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace
  • Maledivy praktické informace
  • Maledivy svatební cesty
  • Maledivy hotely pouze pro dospělé
  • Maledivy potápění a šnorchlování
  • Počasí Maledivy
  • Vily s prosklenou podlahou

Maledivy - Ráj na zemi

Ostrovní ráj Malediv láká své návštěvníky svými nádhernými plážemi s bílým, jemným pískem, které jsou omývány tyrkysovými vodami Indického oceánu. Ve stínu bujné tropické vegetace a za šumění moře můžete zapomenout na každodenní stresy moderní civilizace a oddat se sladkému nicnedělání a odpočinku. Maledivy jsou vhodné k návštěvě celoročně díky příjemnému tropickému klimatu a stabilním teplotám.
Maledivy s více než 1100 ostrovy s nadmořskou výškou nepřesahující 2m se rozkládají kolem rovníku na ploše o rozloze přibližně 90 000 km2. Jsou tvořeny četnými atoly, obklopenými korálovými útesy, kde můžete obdivovat úchvatný podmořský svět s pestrobarevnými exotickými rybami a nepřeberným množstvím mořských živočichů. Na jednotlivých ostrůvcích, které mnohdy dosahují velikosti pouze několika set m2, je vybudován většinou pouze jeden hotelový komplex, zdejší pláže tak nejsou přeplněny davy turistů a Vy tak můžete na Maledivách strávit romantickou dovolenou nebo prožít svatební cestu. Na resort budete z mezinárodního letiště v Male dopraveni za pár minut lodí, vnitrostátním letem nebo hydroplánem přistávajícím na moři přímo u resortu. Vybrat si můžete z široké nabídky kapacit od cenově příznivých resortů po exkluzivní hotelové resorty. K nezapomenutelným zážitkům, typickým právě pro Maledivy, patří pobyty ve vilách nad mořem s přímým vstupem do oceánu. Svůj pobyt v ráji si můžete zpestřit některým z četných výletů a aktivit, které resorty nabízí např. plavbou při západu slunce, rybařením, potápěním a šnorchlováním či výletem na sousední ostrov.

Vyberte si z nabídky cestovní kanceláře Destina Travel a prožijte svou dovolenou v ráji!

Nabídky Maledivy

V našem portfoliu jsou pobyty ve vybraných resortech. Pokud u nás nenaleznete Vámi oblíbený hotel či konkrétní typ pokoje, rádi Vám zpracujeme nabídku dle Vašeho přání. Pobyt na Maledivách zajistíme na libovolný počet nocí. Vyžadujete-li komfortní cestování, pak Vám nabídneme lety také ve vyšších cestovních třídách.