"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace
  • SAE praktické informace
  • SAE výlety

Spojené arabské emiráty - křižovatka světů

Spojené arabské emiráty se staly svéráznou křižovatkou dnešní doby. Křižovatkou mezi Evropou, Ásií a Afrikou, ale i križovatkou mezi minulostí, přítomností a budoucností.
Dubai, Abu Dhabi nebo Ras Al Khaimah získaly definitivně svoje postavení na turistické mapě světa a mnoho turistů má ve svých planech dovolenou v SAE.


Spojené Arabské Emiráty koncentrují na poměrně malém místě mnoho turistických atrakcí - ať se jedná o moderní architekturu, zábavní parky všeho druhu, dlouhé písečné pláže nebo třeba magickou atmosféru klidu pouště, která tak dramaticky kontrastuje s pulzujícími metropolemi jako jsou Dubai nebo Abu Dhabi. Cestu do SAE nebo jen zastávku (stopover) v Dubaji při vaší cestě z Asie či Afriky lze jen doporučit.
Spojené arabské emiráty nabízejí mnoho míst, hotelů a resortů různých kategorií. Naše bohaté zkušenosti s touto destinací jsou zárukou, že Vám doporučíme ze SAE to nejlepší, co odpovídá vašim představám.


Vyražte na cestu do Dubaje, Abu Dhabi nebo Ras al Khaimah s Destina Travel!

Nabídky SAE

V našem portfoliu jsou pobyty ve vybraných hotelech a resortech. Pokud u nás nenaleznete Vámi oblíbený hotel či konkrétní typ pokoje, rádi Vám zpracujeme nabídku dle Vašeho přání. Pobyt Vám zajistíme na libovolný počet nocí a to nejen v jednotlivých emirátech, ale i sousedních zemích jako je Omán nebo Katar.. Vyžadujete-li komfortní cestování, pak Vám nabídneme lety také ve vyšších cestovních třídách.