"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014

Dovolená pro jednotlivce - Singles

Chystáte se na cestu sami a nejste si jisti, jakou zvolit destinaci ?
Ať již se chystáte cestovat bez doprovodu z jakéhokoli důvodu, poradíme Vám s výběrem ideálního místa právě pro Vás. Pracujete-li po celý rok s lidmi a toužíte-li alespoň během dovolené být pouze sami se sebou a takzvaně „dobít baterky“, vybereme pro Vás klidné místo bez davů veselících se turistů.


Pokud se naopak chcete bavit a najít příležitost k seznámení, můžete si vybrat z nabídky rušných prázdninových letovisek, která skýtají nepřeberné množství zábavy a rozptýlení v podobě diskoték, barů a zábavních podniků.

Nechcete platit vysoký příplatek za obsazení pokoje jednou osobou? Tápete v nabídkách cestovních kanceláří, protože většina z nich je zaměřena na seniory, dvojice či rodinnou dovolenou nebo má omezený počet jednolůžkových pokojů?

Z vlastní zkušenosti víme, že většina hotelů má limitované množství jednolůžkových pokojů zejména v hlavní sezoně, a proto pro Vás vybíráme hotely, které mají dostatečnou kapacitu i pro jednotlivce. Destina Travel pro Vás připravila také tipy na hotely s nízkým příplatkem za jednolůžkový pokoj nebo hotely, které nabízejí jednolůžkový pokoj bez příplatku.
Připravili jsme i několik zájezdů pro singles do bližších i vzdálenějších destinací. Naše zájezdy pro jednotlivce - singles jsou koncipovány tak, aby na jednu stranu umožňovali poznávat cizí kraje v kolektivu cestovatelů, ale současně respektovali právo každého na svoje soukromí. Proto každý single cestovatel má k dispozici svůj jednolůžkový pokoj. Kromě základního programu je i velké množství dalších aktivit, kterých se může (ale nemusí), podle své úvahy zúčastnit, protože dobře víme, že společná zábava na cestách je osvěžující sluha, ale může být i nepříjemný pán.
A proto se staňte se "Single na cestách" s Destina Travel!