"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace

Madeira pro singles

Portugalsko Madeira

TIP
Zájezd na ostrov Madeira je určen pro singles. Během prodlouženého víkendu budete mít možnost poznat přírodní krásy ostrova, kouzlo hlavního města Funchal a ochutnat speciality místní kuchyně. Jednotlivci mají možnost poznávat tento nádherný, věčně zelený ostrov v Atlantiku v malém kolektivu, účastnit se společných aktivit a získávat zážitky. Pro pohodlí a soukromí je zajištěno ubytování ve vlastním, jednolůžkovém pokoji.

1.den:
odlet z Prahy do Funchalu, kde Vás bude očekávat Váš průvodce. Transfer do hotelu, ubytování. Společná večeře v místní restauraci ve Funchalu.

2.den:
Po snídani dopolední procházka hlavním městem ostrova – centrum města s katedrálou Sé, místní tržnice s exotickým ovocem, zeleninou, květinami. Odpoledne volný program, možnost koupání. Fakultativně možnost programu “Madeirský večer” s hudbou a místními specialitami.


3.den:
po snídani odjezd na celodenní okruh ostrovem, během kterého uvidíte druhý nejvyšší útes na světě, malebné vesničky a městečka podél pobřeží, zastávka v rybářské vesničce Camara de Lobos. Uchvátí Vás malebná krajina s hlubokými údolími a krásnými výhledy. Prohlídka Porto Moniz na pobřeží Antlantského oceánu s vulkanickými jezírky. Návrat do hotelu.

4.den:
snídaně, volný program do odjezdu na letiště. Odlet zpět do Prahy. Fakultativně možnost prodloužení pobytu o 4 noci.

Ceník zájezdů Madeira pro singles

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji

Odlety 4 dny/3 noci
30.9.2016 18 990 Kč

Cena zahrnuje :
leteckou přepravu, transfery, 1/2 denní prohlídka Funchalu, celodenní výlet ostrovem, 3x ubytování v jednolůžkovém pokoji v hotelu Windsor ****, 3x snídaně, služby česky mluvícího průvodce, 1x společná večeře v místní restauraci

Cena nezahrnuje :
cestovní pojištění
Madeirský večer 990 Kč
Prodloužení pobytu o 4 noci 4000 Kč
Pořadatel zájezdu CK Destina Travel