"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace

Pearl Beach Bora Bora****

Francouzská Polynesie - Bora Bora

TIP Hideaway
Bora Bora Pearl Beach Resort v tradičním polynéském stylu splňuje všechny představy o ráji a je opravdovým „hideaway“, místem „na konci světa“. Unikátní poloha na malém ostrůvku, tyrkysově zbarvené moře, korálový útes, místní pohostinnost, nádherné výhledy na ostrov Bora Bora s horou Otemanu – to vše je zárukou romanticky strávené dovolené v exotickém prostředí daleko od rušné civilizace.

Poloha hotelu:
Resort s krásnou tropickou zahradou a 80 bungalovy se nachází v klidné poloze na ostrůvku vzdáleném cca 5 minut plavby lodí z hlavního ostrova Bora Bora. Transfer lodí z letiště na ostrově Bora Bora cca 10 minut. Místní vesnice Vaitape je vzdálena cca 15 minut - hotel poskytuje zdarma transfer lodí na ostrov Bora Bora a následně za poplatek transfer do vesnice Vaitape s místními restauracemi (zpáteční jízdenka cca 10 EUR, 2x denně pondělí – sobota). Lokality vhodné pro potápění a šnorchlování jsou v dosahu cca 5-10minut.

Vybavení hotelu:
Hotelovým hostům je k dispozici recepce, rozsáhlý bazén, 3 restaurace, bar, konferenční místnost, Manea Spa kombinující tradiční polynéskou architekturu s moderními materiály, sauna, parní sauna, masáže. .

Pláž:
Resort se nachází u krásné pláže s bílým pískem. Osušky na pláž zdarma.

Pokoje:
Prostorné bungalovy v zahradě s bazénem (garden pool bungalows,) mají terasu, privátní bazén, klimatizaci, TV, telefon, kávovar, DVD/CD přehrávač, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, koupelnu/WC. Bungalovy nad vodou (overwater bungalow) jsou situovány nad lagunou a mají terasu s přímým vstupem do moře. Bungalovy mají také prosklenou část podlahy, pozorovat tak můžete podmořský svět z pohodlí vašeho pokoje.

Maximální obsazenost:
Bungalovy v zahradě s bazénem:
3 dospělí + 1 dítě
Bungalovy nad vodou: 3 dospělí + 1 dítě

Ceník zájezdů Pearl Beach Bora Bora ****

Cena za osobu se snídaní na 10 dní (7 noci)

Odlety Bungalov v zahradě s bazénem
9 dní (7 nocí)
1.11.-15.12.2017 107 990 Kč
15.1.-31.3.2018 107 990 Kč

Příplatek za bunaglov nad vodou:3000 Kč/osoba/den
Příplatek za polopenzi:1990 Kč/osoba/den

Cena zahrnuje : leteckou přepravu* z Prahy přes Londýn, Los Angeles a Papeete, transfer letiště – hotel – letiště, ubytování, snídani, služby anglicky/francouzsky mluvícího průvodce
* nabídka je kalkulována v optimální knihovací třídě, cena zájezdu se v závislosti na dostupnosti může odlišovatStravování:
Snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci Tevaiora, specializující se na francouzské a mezinárodní speciality. Restaurace Ambrosia (otevřená v době večeře) se specializuje na italskou kuchyni, otevřena je pouze během večeří (nutná rezervace). Restaurace Miki Miki (otevřena v době oběda a večeře) servíruje místní kuchyni a lehké občerstvení.

Sport a zábava:

Zdarma: biliard, fitness, minigolf, nemotorizované vodní sporty (šlapadla, kajaky, kanoe, windsurfing), petanque, vybavení na šnorchlování, stolní tenis, tenis, volejbal.
Za poplatek: Potápění. V hotelu je potápěčské centrum.

Internet:
Wifi na pokoji za poplatek (cca 16EUR/24 hodin)

www.spmhotels.com/resort/bora-bora

Pořadatel zájezdu CK Destina Travel