"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace
  • Cestovní doklady a víza
  • Očkování na cestu
  • Počasí ve světě
  • Letecké společnosti
  • Užitečné odkazy
  • Další informace


Letecká společnost Emirates byla založena v roce 1985 a je v plném vlastnictví dubajské vlády. Postupem času se Emirates staly jednou jednou z nejrychleji rostoucích leteckých společností na světě, aktuálně vlastní přes 220 letadel a v jejich leteckém parku jsou nejmodernější letadla Airbus A380 A Boeing 777. Emirates má své domovské letiště v Dubaji a létá do více jak 140 destinací v 80 zemích světa. Každoročně Emirates získává prestižní ocenění za servis v letecké dopravě v různých kategoriích. Lety mezi Prahou a Dubají létají denně po celý rok a nabízí servis v ekonomické, business i první třídě. Českým cestovatelům se tak otevírá možnost cestovat nejen do Spojených arabských emirátů, ale i do dalších destinací na Blízkém Východě, Asii nebo Africe. K nejoblíbenějším pak patří lety na Maledivy, Srí Lanku do thajského Bangkoku nebo Phuketu či na ostrov Mauricius.


Užitečné odkazy Emirates

Věrnostní program Emirates Skywards
Flotila společnosti Emirates
Mapa destinací společnosti Emirates
Plán sedaček letadel společnosti Emirates na Seatguru.comNáš národní dopravce, České aerolinie, byly založeny v roce 1923 a jsou jedním z nejstarších dopravců v Evropě. ČSA jsou členem letecké aliance Sky Team a operují především na evropských letech. Domovským letiště je Praha – letiště Václava Havla. Se svým největším letadlem Airbus A330 létá na své nejdelší trase z Prahy do korejského Soulu. Strategickým partnerem ČSA jsou Korean Air. ČSA létá do 89 destinací v 45 zemích.


Užitečné odkazy ČSA

Věrnostní program OK PLUS
Flotila společnosti ČSA
Přehled destinací společnosti ČSA
Plán sedaček letadel společnosti ČSA na Seatguru.com
Letecká společnost KLM je nejstarší leteckou společností na světě, byla založena v roce 1919. Domovským letištěm KLM je letiště Schiphol v Amsterdamu. KLM nabízí lety do 666 destinací celého světa. KLM úzce spolupracuje s partnerskými společnostmi Air France a Delta Airlines . Nejoblíbenějšími KLM lety jsou evropské destinace, lety do Severní a Střední Ameriky nebo do Asie. KLM je členem letecké aliance Sky Team.


Užitečné odkazy KLM

Věrnostní program Flying Blue
Flotila společnosti KLM a plány sedadelLetecká společnost Turkish Airlines byla založena v roce 1934. Mateřské letiště má v tureckém Istanbulu a aktuálně létá do 96 zemí světa na 219 různých letišť. Turkish Airlines vlastní přes 200 letadel a operuje na letech do Asie, Austrálie, Afriky, Ameriky a Evropy. Turkish Airlines nabízí vysoký standart služeb a je držitelem řady ocenění leteckého business. Turkish Airlines je součástí Star Alliance.


Užitečné odkazy Turkish Airlines

Věrnostní program Mile&Smiles
Flotila společnosti Turkish Airlines
Přehled destinací společnosti Turkish Airlines
Plán sedaček letadel společnosti Turkish Airlines na Seatguru.comLetecká společnost Air France byla založena v roce 1934. Své mateřské letiště má v Paříži na letišti Charles de Gaulle..Air France je součástí letecké alliance Sky Team. Air France operuje jak na krátkých linkách v rámci Francie a Evropy, ale létá svými letadly do většiny zemí celého světa. Ve spolupráci s dopravci Sky Teamu pokrývají více jak 1000 destinací v 187 zemích světa. Ve svém leteckém parku má největší letadla Airbus A380 nebo Boeing 777.


Užitečné odkazy Air France

Věrnostní program Flying Blue
Flotila společnosti Air France
Mapa destinací společnosti Air France
Plán sedaček letadel společnosti Air France na Seatguru.com
Průvodce pro rychlý přestup na letišti v Paříži- Charles de GaulleLetecká společnost British Airways byla založena v roce 1924. Mateřským letištěm je jedno z největších letišť světa, londýnské Heathrow, kde obsadila celý nový a moderní Terminál č 5. British Airways operuje jak krátké vnitrostátní a evropské linky, tak dlouhé lety po celém světě, celkem nalétává přes 170 destinací. Ve své flotile má největší a nejmodernější letadla Airbus A380 nebo Boeing 787 Dreamliner. British Airways je členem letecké aliance One World.


Užitečné odkazy British Airways

Věrnostní program Executive club
Flotila společnosti British
Přehled destinací společnosti British Airways
Plán sedaček letadel společnosti British Airways na Seatguru.com


Letecká společnost Austrian Airlines byla založena v roce 1918 a jako rakouský národní dopravce operuje z letiště Schwechat ve Vídni. Je součástí Star Alliance. Součástí Austrian Airlines je i společnost Tyrolean Aiways . Austrian Airlines operuje jak na krátkých evropských linkách, tak na dlouhých letech do Severní Ameriky nebo Asie. Propojené letové řády i cenovou politiku má se svými aliančními partnery Lufthansou, Swiss, Brussels Airlines a Germanwings.


Užitečné odkazy Austrian Airlines

Věrnostní program Mile&More
Flotila společnosti Austrian Airlines
Mapa destinací společnosti Austrian Airlines
Plán sedaček letadel společnosti Austrian Airlines na Seatguru.com