"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace
  • Cestovní doklady a víza
  • Očkování na cestu
  • Počasí ve světě
  • Letecké společnosti
  • Užitečné odkazy
  • Další informace

Letenky

Letecká doprava je klíčovým prvkem mnoha cest. Bezpečnost, cena letenky, spojení a délka přestupů, pohodlí a úroveň služeb poskytovaných leteckou společností - to je mix faktorů, který určuje, jak bude cesta do vaší vysněné destinace vypadat.

Cestovní kancelář Destina Travel nabízí vyhledání leteckého spojení a prodej letenek do celého světa. Letenky rezervujeme prostřednictvím globálního rezervačního systému Amadeus a přímým prodejem přes rezervační systémy leteckých společností, nabízíme i letenky low cost aerolinií a ve spolupráci s cestovním kancelářemi i letenky na charterových letech do přímořských destinací.

Naše více než 18 letá zkušenost se zajišťováním letenek pro individuální cestující i skupiny, stejně jako orientace v nabízených linkách a schopnost nabídnout ve všech parametrech nejlepší možné spojení - to jsou výhody, které můžeme našim klientům nabídnout. Mezi další služby, které běžně zajišťujeme patří zajištění seatingu, on-line odbavení, zajištění transferů z/na letiště - v ČR i v zahraničí, zajištění parkování na letišti nebo půjčení auta.
Poskytujeme detailní informace o přestupech na jednotlivých letištích, podrobnosti o službách leteckých společností, frequent flyer programech a dalších věcech spojených s leteckou dopravou.