"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace
  • Cestovní doklady a víza
  • Očkování na cestu
  • Počasí ve světě
  • Letecké společnosti
  • Užitečné odkazy
  • Další informace

Destina Travel

Destina Travel je cestovní kanceláří a agenturou, která reaguje na stále rostoucí požadavky klientů a jejich individuální přání a potřeby. Současně nabízí realizaci těchto přání za ceny běžné pro masovou turistiku. Tohoto cíle dosahuje pečlivým výběrem jednotlivých nabízených produktů, dokonalou orientací v nabídce dalších cestovních kancelářích v České republice i okolních zemích, využíváním spolehlivých zdrojů aktuálních informací a velmi dobrou znalostí nejen destinací, tak i potřeb jednotlivých skupin zákazníků. Dlouholetá zkušenost v oboru , aplikace moderních technologií a kontakty v oboru jak v ČR tak v zahraničí jsou zárukou toho, že společnost Destina Travel je spolehlivým partnerem pro výběr a přípravu vaší dovolené, zájezdu , relaxačního pobytu nebo prostě cesty.
Destina Travel má koncesi na provozování cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99, je v souladu s tímto zákonem řádně pojištěna proti úpadku u České Podnikatelské Pojištovny (Příslušné listiny najdete zde ). Destina Travel, v souladu se svým zaměřením, je současně i provizním prodejcem dalších cestovních kanceláří z České republiky i dalších zemí, zájezdy prodává za totožných podmínek jako pořádající cestovní kanceláře.


Team spolupracovníků Destina Travel tvoří :

Zuzana Křepelková

specialista na linkové letenky a segment "Rodinná dovolená"

Pracovala 18 let v cestovní kanceláři Fischer . V letech 2005-2013 zastávala funkci vedoucí oddělení letenek a produktu City Breaks.

Blanka Hrubešová

specialista na segmenty "Dovolená bez dětí" a "Speciality"

Pracovala 17 let v cestovní kanceláři Fischer - nejprve na pozici ředitelky poboček v Hradci Králové a Pardubicích, od roku 2001 na pozici produkt manažera evropských a exotických destinací.

Radek Beránek

specialista zodpovědný za segment "Vybrali jsem pro Vás"

Pracoval 17 let v cestovní kanceláři Fischer - nejprve na pozici produkt manažera španělských destinací, posléze na pozici senior produkt manažera zodpovědného za oddělení exotických destinací.