Ostatní služby

LETENKY

Letecká doprava je klíčovým prvkem mnoha cest. Bezpečnost, cena letenky, počet přestupů, návaznost spojení, pohodlí a úroveň služeb poskytovaných leteckou společností – to je mix faktorů, který určuje, jak bude cesta do Vaší vysněné destinace vypadat. Cestovní kancelář Destina Travel nabízí vyhledání leteckého spojení a prodej letenek do celého světa od privátních letů, cest v první a business třídě nebo i lety nízkonákladovými dopravci. Zajistíme místa na charterových letech cestovních kanceláří do prázdninových destinací , letenky pro skupiny i služební cesty. Poradíme s výběrem vhodného tarifu s ohledem na Vaše cestovní plány, zarezervujeme Vám zavazadlo, sportovní vybavení, konkrétní sedadlo, vstup do letištních salonků či přespání v tranzitním hotelu. Poradíme s podmínkami vstupu do země i návratem domů, odbavíme Vás, pokud je to technicky možné a hlavně jsme nápomocni při řešení komplikací, které se během Vaší cesty mohou vyskytnout.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Pro Vaši bezpečnou dovolenou sjednáváme cestovní pojištění včetně možnosti pojištění storna a připojištění na Covid-19 u pojišťoven Allianz, ERV a Union.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Pro Vaše pohodlné cestování zajišťujeme širokou škálu cestovních služeb, jako jsou privátní transfery, parkování na letištích, pronájmy aut, letištní salónky, autobusové a lodní lístky, vstupenky na atrakce a kulturní akce a mnoho dalšího.
Pomůžeme Vám zorientovat se v cestovních předpisech a formalitách a jsme nápomocni s vyřizováním víz a vstupních formulářů.