"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Destinace
Dětské kluby

České animační kluby a klubová dovolená

Upřednostňujete aktivně strávenou dovolenou? Jste společenští a Vaše děti vyhledávají společnost svých vrstevníků? Chcete si o dovolené udělat chvilku jen pro sebe a přitom mít jistotu, že je o Vaše děti dobře postaráno?

Rádi se účastníte různých aktivit a programů, ať už sami nebo s celou rodinou?

Máte malinké dítě a jedete s ním poprvé na dovolenou? Víte, že existuje i český klub pro miminka od 6 měsíců?

Vaše dítě odrůstá a na dovolené s rodiči se již trochu nudí?
I teenagerům nabídneme organizovanou zábavu s českými kamarády, která rozhodně bude cool…

Velké cestovní kanceláře nabízí unikátní produkt ve vybraných destinacích a hotelech. Jedná se o klubovou dovolenou, kdy se o Vás či Vaše děti stará speciálně vyškolený team českých animátorů. Děti mohou využívat kluby bezplatně.

Klubové hotely fungují vždy v určitém ročním období - dětské kluby v hlavní letní sezoně, kluby pro miminka v okrajových termínech, kdy letoviska nejsou již přeplněna a teploty nedosahují vysokých hodnot. Zimní lyžařské kluby i kluby ve Spojených arabských emirátech jsou v provozu během zimních měsíců. Vždy se však jedná o hotely s kvalitním a bezpečným zázemím pro rodinnou dovolenou.

Jednotlivé cestovní kanceláře nabízí odlišnou formu klubové dovolené a je důležité si vybrat takový klubový hotel, který bude přesně odpovídat přáním a požadavkům všech členů Vaší rodiny. Destina Travel nabízí detailní informace o jednotlivých destinacích a konkrétních klubech.

Rádi Vám poradíme s výběrem Vaší klubové dovolené.


Nabídky hotelů s dětskými kluby

Kluby léto u moře Dětské kluby na horách  

Novinka Zima 2017

    Funtazie klub Barcela Umbria Beach**** -    Španělsko – Costa de la Luz


Kvalitní hotel řetězce Barcelo s výbornými službami, krásná písečná pláž jen kousek od hotelu. Český animační klub s pestrým programem pro děti od 2 do 12 let v době od 22.6. do 7.9. 2016.
Cena od 18 990,- Kč

    Funtazie klub Sol Milanos Pinguinos***  -    Španělsko - Menorca


Hotel vhodný pro rodiny s dětmi na nejdelší a nejhezčí pláži ostrova Menorca s pozvolným vstupem do moře. Klubový hotel s českými animátory s pestrým programem pro děti od 2 do 13 let v období od 19.6. do 11.9. 2016
Cena od 18 990,- Kč

    Fergus Style Cala Blanca Suites **** -    Španělsko - Mallorca


Rodinný komplex přímo u menší písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Prostorné rodinné suity a možnost all inclusive programu. Český animační klub pro děti funguje v období od 1.7. do 31.8. 2016 Proškolení animátoři nabídnou Vašim dětem pestrou zábavu a Vám prostor pro zaslouženou relaxaci.
Cena od 21 390,- Kč

    Funtazia Club Palia Sa Coma Playa ***  -    Mallorca – Sa Coma


Příjemný rodinný hotel na východním pobřeží ostrova Mallorca. Ideální poloha pro výlety, široký písečná pláž 100m od hotelu. Ubytování 4-členné rodiny, all inclusive. V období od 18.6. do 17.9. 2016 český animační klub včetně tenisové a fotbalové akademie.
Cena od 24 590,- Kč

    Funtazie Klub Bahamas ****  -    Španělsko – Ibiza – Playa d´en Bossa


Nově zrekonstruovaný moderní hotel u známé pláže Playa d´en Bossa, s all inclusive a pokoji pro 4-člennou rodinu. Od 22.6. do 3.9. probíhá v hotelu pestrý program s českými animátory pro děti ve věku od 3 do 12 let.
Cena od 24 990,- Kč

    Funtazie Amelia Resort & Spa*****  -    Turecko – Turecká riviéra


Hotel v klidné oblasti, moderní resort, ideální pro rodinnou dovolenou. Kvalitní all inclusive servis a služby. Prostorné rodinné pokoje. Český animační klub od 14.6. do 6.9. 2016 s pestrým programem pro děti od 3 do 14 let a Fun & Active program se sportovními aktivitami pro dospělé.
Cena od 18 490,- Kč

    Funtazie klub Belek Beach*****  -    Turecko - Belek


Velmi kvalitní hotelový komplex přímo u písečné pláže. Možnost prostorných rodinných pokojů pro velkou rodinu. V blízkosti aquapark i golf, výběr sportovních i relaxačních aktivit a procedur. Český animační klub pro malé děti do 4 let i větší do 13 let v období od 14.6. do 13.9. 2016.
Cena od 19 790,- Kč

    Funtazie klub Oleander****  -    Turecko - Side


Velmi oblíbený kvalitní hotel po celkové rekonstrukci. V krásné udržované zahradě přímo u písečné pláže s výběrem různých typů pokojů i pro nejnáročnější klienty. Výborný servis a široká nabídka sportovních a rekreačních aktivit pro všechny věkové kategorie. Český animační klub pro Vaše děti v období od 7.6. do 6.9. 2016.
Cena od 24 340,- Kč

    Funtazie klub Garden Resort Calabria****  -    Itálie- Kalábrie


Hotel pro rodinnou dovolenou, široká pláž oddělená piniovým hájem od hotelu, kvalitní all inclusive, dětské hřiště a dětský bazén. V období od 14.6. do 30.8. 2016 český animační klub s bohatým programem zábavou pro Vaše děti.
Cena od 21 990,- Kč

    Funtazie klub Laguna Mare ***  -    Bulharsko - Albena


Cenově příznivý hotel na krásné písečné pláži s all inclusive programem. Možnost ubytování i velké šestičlenné rodiny v rodinném pokoji. Klub s českými animátory s bohatým programem pro Vaše děti probíhá od 23.6. - 4.9. 2016.
Cena od 17 990,- Kč

    Funtazie klub Rixos Bab Al Bahr *****  -    Spojené arabské emiráty – Ras Al Khaimah


Luxusní hotel s kvalitními službami a skvělou gastronomií, all inclusive, soukromá písečná pláž a především česky hovořící animátoři ve FUNTAZII klubu zajistí nezapomenutelnou rodinnou dovolenou pro Vás i Vaše děti.
Cena od 30 290,- Kč

    Funtazie klub Desert Resort****+  -    Egypt - Hurghada


Hotel ideální pro rodiny s dětmi. Písečná pláž, pozvolný vstup do moře a koupání v laguně nebo šnorchlování na otevřeném moři. Několik bazénů a skluzavek pro děti i dospělé, dětské hřiště. Kvalitní all inclusive a pokoje pro velké rodiny. Český animační klub s pestrou zábavou pro děti od 3 do 14 let v období od 12.6. do 11.9. 2016.
Cena od 13 890,- Kč

    Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa ***** -    Egypt - Hurghada


Oblíbený hotelový komplex u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. All inclusive, možnost rodinných pokojů. Aquapark v rámci resortu. Český animační klub od 1.5. do 30.10. 2016 s pestrými aktivitami pro děti i dospělé.
Cena od 12 390,- Kč

    El Malikia Beach Resort Abu Dabab ****+  -    Egypt – Marsa Alam


Hotel s vlastní pláží v nádherné zátoce ideální pro šnorchlování, možnost rodinných pokojů, all inclusive, několik bazénů, sportovní aktivity u moře. Klub s českými animátory pro děti i dospělé od 1.5. do 31.10. 2016.
Cena od 13 190,- Kč

    Calimera Akassia Swiss Resort*****  -    Egypt - Marsa Alam


Hotel Calimera v Egyptě je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Funtazie Club s českými animátory, pestrý program aktivit pro děti, rodinné pokoje, aquapark a písečná pláž s pozvolným vstupem do moře.
Cena od 22 490,- Kč

    Club Magic Life Penelope Beach Imperial & Aquapark****+ -    Tunisko - Djerba


Hotel leží na jedé z nejhezčích pláží ostrova s pozvolným vstupem do moře. Bungalovy uprostřed pěkné udržované zahrady, vlastní malý aquapark. Český animační klub s aktivitami pro děti i dospělé v termínu od 1.6. do 30.9. 2016
Cena od 10 390,- Kč

    Magic Hotel Skanes Family Resort & Aquapark ****+ -    Tunisko - Monastir


Hotel vhodný pro rodiny s dětmi, vlastní písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, několik bazénů a malý aquapark, all inclusive a výběr sportovních aktivit. Klub pro děti i dospělé s českými animátory od 1.6. do 30.9. 2016.
Cena od 8 990,- Kč

    Baška Voda rodinné bungalovy**  -    Chorvatsko – Střední Dalmácie - Baška Voda


Patrové bungalovy umístěné uprostřed přírody v turistickém komplexu Uranija, vzádlené asi 50-100 m od pláže. Centrum Baška Voda je asi 500m od resortu. Neptun klub s českými animátory nabízí pestrý program pro děti po celou letní sezonu.
Cena od 8 990,- Kč

    Hotel Labineca ***  -    Chorvatsko - Střední Dalmácie- Gradac


Hotelový komplex přímo na pláži nedaleko centra městečka Gradac. Klub Neptun s českými animátory nabízí po celou sezonu aktivní zábavu pro děti i dospělé. Možnost dokoupení all inclusive a řady aktivit pro všechny věkové kategorie.
Cena od 8 690,- Kč