"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace

Funtazie klub LTI Akassia Beach *****

Egypt - Marsa Alam

Dětský klub
Funtazie Klub je animační klub s českými animátory. Klub funguje od 16.6. do 15.9. 2016. Klub je určen pro děti od 3 do 14 let. Speciálně vyškolený team českých animátorů nabízí dětem aktivní zábavu 5-6x týdně. Patří sem sportovní aktivity, soutěže, hry na pláži i v bazénu, vědomostní hry, večerní animace jako je dětské disko a řadu dalšího. Oblíbené jsou také snídaně (2x za týden) a večeře (1x za týden) bez rodičů. Děti mají dostatek možností pro vodní radovánky. Hotelový aquapark nabízí 22 vodních atrakcí pro všechny věkové kategorie, kromě skluzavek a tobogánů je zde přírodní mořský bazén s pískovým podložím. Kromě pláže a bazénů je dětem k dispozici také pěkně upravená hotelová zahrada a dětské hřiště.

Poloha hotelu:
Hotel leží přímo u písečné pláže cca 27 km jižně od městečka El Quseir (hotelová doprava za poplatek) a přibližně 40 km severně od letiště Marsa Alam.

Vybavení hotelu:
Rozlehlý komplex tvořený několika budovami umístěnými v zahradě, v blízkosti bazénů a aquaparku. Vstupní hala s recepcí, lobby bar, směnárna, bankomat, hlavní hotelová restaurace, mezinárodní a rybí restaurace `a la carte, beach barbecue restaurace, hospůdka (biliár, šipky), několik obchůdků se suvenýry, beduínský stan s vodními dýmkami za poplatek, lékařská služba, lékárna, venkovní sladkovodní bazény (jeden s integrovanou částí pro děti a jeden s mořskými vlnami a možností vyhřívání), bar u bazénu. Lehátka, slunečníky, osušky a matrace zdarma, sprchy u bazénu.

Pláž:
Krásná dlouhá písečná pláž, část pláže s písečným vstupem do moře vhodným také pro děti (přírodní bazén s písečným vstupem a podložím, ohraničený korálem). Pro plavce vstup přes mola. Vhodné pro potápění a šnorchlování. Bar na pláži. Sprchy a toalety u pláže. Lehátka, slunečníky, osušky a podložky zdarma.

Pokoje:
Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., individuální klimatizace, telefon, trezor zdarma, minibar (nápoje na požádání – za poplatek), balkon nebo terasa. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.
Rodinný pokoj: základní vybavení jako dvoulůžkový pokoj, 2 ložnice oddělené menší chodbou (bez dveří).

Ceník zájezdů LTI Akassia Beach *****

Cena za osobu s All Inclusive na 8 dní (7 nocí)

Odlety rodinný pokoj
(max 4+1)
29.6./10.7./17.7.2016 15 735 Kč
3.7./24.7./31.7./7.8./14.8./21.8.2016 24 990 Kč
22.8.-11.9.2016 22 490 Kč
1 - 3 děti 2-14 let v doprovodu 2 dospělých osob : od 1 990/Kč (ve vybraných termínech)

Cena zahrnuje : letenku včetně letištních a palivových poplatků, ubytování v hotelu s vybranou stravou na vybraný počet nocí. Transfer z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, animační klub Funtazie , zákonné pojištění CK.


Maximální obsazenost:
Dvoulůžkové pokoje:
3 dospělí + 1 dítě
Rodinný pokoj: 4 dospělí + 1 dítě

All INCLUSIVE - ZDE
Program All Inclusive zahrnuje
  • Snídaně formou bufetu
  • Pozdní snídaně – snack
  • Oběd formou bufetu
  • Večeře formou bufetu
  • 1x za pobyt zdarma možnost večeře v orientální restauraci
  • Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10–24 hod.)
  • Odpolední snack, káva, čaj, zákusek a zmrzlina
  • Večerní snack

Sport a zábava:

Zdarma: 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), fitness, plážový volejbal, vodní pólo, stolní tenis, šipky, venkovní jacuzzi

Za poplatek: čtyřkolky, půjčovna kol, jízda na koni nebo na velbloudu, biliár, lukostřelba, potápěčské centrum, masáže, wellness služby, sauna, pára, kadeřnictví a kosmetika


Internet:
V internetovém koutku zdarma. Wifi připojení na pokojích za poplatek.

www.akassia.com

Pořadatel zájezdu CK Fischer
IČO : 26141647