"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Destinace
Hotely s aquaparkem

Hotely s aquaparkem

Vodní radovánky patří neodmyslitelně k prázdninám a dovolené a to platí nejen pro děti. Cestovní kancelář Destina Travel pro Vás vybírá ty nejlepší hotely s vlastními aquaparky nebo ubytování v těsném sousedství aquaparků.
Vstupné do aquaparku je ve vybraných kapacitách již zahrnuto v ceně ubytování a možnosti užívat si skluzavek a bazénů jsou prakticky neomezené.
V aquaparku si najde svoje místo k dovádění nebo relaxaci doslova každý a už dávno neplatí, že tyto areály ocení hlavně děti.

Pro odvážlivce jsou to adrenalinové skluzavky jako je volný pád, kamikadze, černá díra, smyčka 360° a další .

Pro umírněnější vodomily jsou určeny další atrakce jako líná řeka (lazy river), umělé vlny, skluzavky po kterých se jezdí na nafukovacích kruzích a další. Nezapomíná se ani na nejmenší děti s miniskluzavkami a brouzdališti.

Většina velkých aquaparků nabízí také relaxační zóny s vířivkami, možností saunování, masáží a výběrem kosmetických služeb.

Výběr restaurací i rychlých občerstvení přímo v areálech Vám poslouží k načerpání nových sil do dalších nekonečných sjezdů a soubojů s vlnami. Výlet do aquaparku je tedy nejen zábavou, ale také relaxací pro celou rodinu. Na Vás je vybrat si, vše ostatní pro Vás Destina Travel zařídí!Nabídky hotelů s Aquaparky