"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace

Aquaworld Resort Budapest **** superior

Maďarsko - Budapešť

AQUAPARK TIP
Součástí hotelu Aquaworld Resort je jeden z největších krytých aquaparků v Evropě. Aquapark je otevřen po celý rok a nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Jeho součástí je 17 bazénů, 11 skluzavek o celkové délce 1 km. Aquapark nabízí různé vodní atrakce, skluzavky a bazény, divokou řeku i brouzdaliště pro nejmenší. Součástí aquaparku je saunový svět se suchou, parní a infrasaunou, bio-saunou a krystalickou saunou, je zde bazének s ledovou vodou, Kneippův chodník i relaxační část.

Poloha hotelu:
Hotel Ramada leží na severním okraji Budapešti uprostřed zeleně. Je velmi dobře dostupný z dálnice a také z centra města Budapešti, kam pravidelně a zdarma jezdí autobusy přímo od hotelu. Komplex Aquaworld Resort se skládá z hotelu, aquaparku a vodního a saunového světa Aquaworld .


Vybavení hotelu:
Hotel nabízí svým hostům 309 pokojů různých kategorií.
V Oriental Spa a Wellness centru naleznete tureckou a parní lázeň, finskou saunu, parní kabiny, relaxační zónu a také kosmetické a kadeřnické služby, masážní vany a masáže. V hotelu jsou také vnitřní a venkovní aktivity jako je squash, tenis, lanový park, lezecká stěna a dobře vybavené fitness centrum.

Pokoje:
Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD SAT TV, rádiem, trezorem, vysoušečem vlasů, minibarem a telefonem. Klienti mají k dispozici župan.

Maximální obsazenost:
Dvoulůžkové pokoje: 2 dospělí a 1 dítě (do 7 let))
Juniorsuite: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti (do 13 let)

Stravování:
Hotel je známý specialitami mezinárodní i maďarské kuchyně, klientům slouží několik restaurací. Hlavní restaurace, kde je jídlo servírováno formou švédských stolů, restaurace a la carte, pivnice, kavárna v hotelové hale a bar v hotelových lázních. Součástí Aquaparku je také Fine and Fast restaurace pro rychlé občerstvení zahrnující také zdravou stravu pro redukční dietu. Klienti s polopenzí mají snídani a večeři formou bohatého bufetu

Ceník pobytů v hotelu Aquaworld Resort Budapešť

Cena za osobu s polopenzí na 3 dny (2 noci)

dvoulůžkový pokoj junior suite
(max 2+1) (max 2+2)
24.9. – 6.11. 2016 4 790 Kč 5 740 Kč

Dítě 7-13 let v doprovodu 2 dospělých osob :1990/Kč
Třetí dospělá osoba na pokoji :3190/Kč

Cena zahrnuje : 2x ubytování s polopenzi formou bohatého bufetu, welcome drink, neomezené využití Oriental Spa Wellness and Fitness Centre, neomezený vstup do aquaparku Aquaworld (saunový svět za poplatek), parkování na nekrytém parkovišti.Pro děti:

Hotel je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Dětské postýlky, přebalovací stoly, hrací místnost a dětské ohrádky, dětské bazény,vodní atrakce přizpůsobené pro ty nejmenší a dětská herna. Program dětem zajišťuje dětský Bongo Club, kde také můžete své ratolesti ponechat pod kvalifikovaným dohledem v době, kdy se chcete v klidu najíst nebo si užít sauny či masáže.

Internet:
Wifi připojení zdarma v celém hotelu.

www.aquaworldresort.hu/cz

Pořadatel zájezdu CK Destina Travel