"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace

AQUA DOME ****+

Rakousko - Tyrolsko - Ötztal

AQUAPARK TIP
Hotel a termální lázně Aqua Dome jsou jednoznačně nejlepším a nejkrásnějším vodním a termálním centrem v rakouských Alpách. Hotel je ideální volbou pro náročné klienty, velmi vhodný je pro rodiny s dětmi, které dávají přednost aktivní dovolené a zároveň vyžadují skvělý servis a služby. Možnosti vodních radovánek a relaxace po celodenním aktivním pohybu a to vše obklopené krásnými scenériemi alpských vrcholů – to je Aqua Dome. K dispozici jsou prostornější rodinné pokoje a suity a také velký výběr dětské stravy včetně biopotravin a regionálních potravin. Samozřejmostí jsou dětské židličky a postýlky. V rámci termálních lázní je oddělená část pro děti s vlastním bazénem a tobogánem, herna a hřiště. Hotel pořádá denně aktivity pro děti a také nabízí za poplatek hlídání dětí.

Poloha hotelu:
Hotel byl postaven na místě původních lázní, v malém městečku Längenfeld, v rakouském údolí Ötztal. Komplex hotelu a lázní je postaven na termálním pramenu, který s teplotou 40 °C vyvěrá z hloubky 1865m. Na ploše 50 000m2 je postaven velkoryse řešený relaxační komplex s hotelem, lázeňskou částí s 13 vnitřními a venkovními bazény, dětskou částí s tobogánem a venkovní zahradou. V letním období je ideálním výchozím bodem pro horskou turistiku, cyklistiku, Nordic walking nebo běh. V zimě hosté využijí skvělé běžecké trati v okolí či v dosahu asi 30 minut lyžařská střediska Solden, Obergurgl a Hochgurgl.


Vybavení hotelu:
Celý komplex se skládá z hotelové budovy a termálního centra. Hotel má recepci a velkou lobby s restaurací a barem, dále je k dispozici bar s krbem, kavárna a piano bar, bohatě vybavená vinotéka, společenská místnost, knihovna, konferenční prostory, terasa s venkovním posezením, dětský koutek, dětské kino, úschovna lyží a úschovna zavazadel, kryté a venkovní parkoviště (pro hotelové hosty zdarma). Podzemní chodbou je hotel propojen s termálním centrem. K dispozici je několik druhů vyhřívaných venkovních i vnitřních bazénů s termální vodou, vířivky, sauny, páry, termárium infrakabina, ledová lázeň, hydromasážní sprcha, solária, relaxační koutky, Kneippův chodník, senná lázeň, posilovna, tělocvična, bazén pro vodní aerobic. Do relaxačního centra mají vstup pouze osoby nad 15let, k dispozici jsou ručníky, župany, bylinné čaje. Pro děti je v komplexu oddělená část tzv. Noemova archa se dvěma bazény, 90-ti metrovou skluzavkou, dětským koutkem a hernou.

Ceník pobytů v hotelu AQUA DOME *****

Cena za osobu s polopenzí 8 dní (7 nocí)

Dvoulůžkový pokoj Suite
1.10.-31.10.2016 od 36 850 Kč od 41 290 Kč
1.11.-30.11.2016 od 32 090 Kč od 37 490 Kč

1-2 Děti 2-5 let v doprovodu 2 dospělých: sleva 70%
1-2 Děti 6-10 let v doprovodu 2 dospělých: sleva 60%
1-2 Děti 11-14 let v doprovodu 2 dospělých: sleva 50%
3. dospělá osoba na přistýlce : sleva 30%

Cena zahrnuje : 7 x ubytování,snídani formou bohatého studeného a teplého bufetu, večeři formou bufetu nebo menu se salátovým a sladkým bufetem, welcome drink, neomezené využití termálních lázní, sauny, hotelového fitness, čerstvé ovoce, parkování, župany, pantofle.
Pokoje:
Hotel má 200 pokojů různých kategorií od standartních dvoulůžkových pokojů přes rodinné pokoje a suity. Všechny pokoje jsou velmi vkusně, elegantně a moderně zařízeny. Mají WC, koupelnu, trezor, fén, TV- SAT, minibar, osušky a župany do wellness. Standartní pokoje jsou vybaveny manželskou postelí či dvěma lůžky, případně přistýlkou. (rozkládací sedací souprava). Většina pokojů má balkon.Junior Suite a rodinné pokoje - jsou vybaveny manželskou postelí a rozkládací sedací soupravou s přistýlkou pro 2 osoby.

Maximální obsazenost:
Dvoulůžkový pokoj standart : 2 dospělí a 1 dítě
Rodinný pokoj : 2 dospělí a 2 děti
Junior suite : 2 dospělí a 2 děti


Stravování:
Snídaně je formou bohatého studeného a teplého bufetu včetně biokoutku. Večeře jsou podávány formou bohatého tematického bufetu nebo servírovaného několikachodového menu, salátového a sladkého bufetu.

Internet:
Zdarma v celém hotelu.www.aqua-dome.at/cs

Pořadatel zájezdu Cestovní kancelář Destina Travel