"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Zábavní parky

Zábavní a tematické parky

Zábavní parky jsou populárním cílem cest rodin s dětmi a jejich obliba stále roste. Na celém světě je mnoho tématických a zábavních parků a Destina Travel Vám představí ty nejzajímavější z nich.
Parky mají nejrůznější tématické zaměření inspirované historií, přírodou, kulturou i světem fantazie. Návštěvníci se doslova přenesou do jiného světa a zažijí spoustu zábavy i poučení. Tematické parky jsou koncipovány tak, že na své si přijdou všichni návštěvníci od menších dětí, přes teenagery až po dospělé. V rámci vstupného je většina atrakcí v ceně, samozřejmostí jsou také oblíbené obchody se suvenýry a výběr občerstvení, takže není nejmenší problém strávit v parku celý den či dva. Bavit se můžete na kolotočích, horských dráhách, hrát si v hernách, zažít dobrodružné výlety a pozorovat nejrůznější zábavné programy nebo třeba obdivovat modely z Vaší oblíbené stavebnice.


Rodinná dovolená v zábavním parku přinese společné zážitky a rozhodně se budete chtít vrátit nebo navštívit jiný tématický park.
Milují Vaše děti kostičky Lega?
Pojeďte s námi do německého Legolandu. Chcete se osobně setkat s pohádkovými Disney postavičkami?
Víkend v Disneylandu u Paříže je pro Vás ten pravý.

Nabízíme individuální pobyty přímo na míru Vašim požadavkům nebo organizované zájezdy letecky nebo autobusem s českým průvodcem.

Vyberte si a neváhejte nás kontaktovat. Pokud jste nenašli Váš vysněný zábavní park nebo typ zájezdu, rádi Vám připravíme nabídku na míru.

Nabídky Zábavní parky

Autobusové zájezdy    Vlastní doprava

    Legoland a Zoo Norimberk- dvoudenní zájezd  -    Německo - Günzburg


Dvoudenní autobusový zájezd do zábavního parku Legoland v německém Günzburgu a zoo v Norimberku. Ubytování ve 3* hotelu se snídaní a možností dokoupení večeře. Celodenní pobyt v parku Legoland.
Cena od 2 700,- Kč

    Paříž a Disneyland autobusem*****  -    Francie - Paříž


Autobusový zájezd s průvodcem do Paříže s ubytováním v hotelu na 1 noc. Prohlídka hlavních památek města. Celodenní návštěva zábavního parku Disneyland.
Cena od na vyžádání

    Legoland - jednodenní autobusový zájezd  -    Německo - Günzburg


Jedodenní autobusový zájezd do zábavního parku Legoland v německém Günzburgu. Součástí ceny je autobusová doprava, služby průvodce a celodenní vstupenka do Legolandu. Den plný zážitků nejen pro děti!! Vybírejte z několika termínů.
Cena od na vyžádání

    Tropical Islands  -    Německo - Braniborsko


Jednodenní autobusový zájezd do Tropical Island nedaleko Berlína zahrnuje autobusovou dopravu, služby průvodce a celodenní vstupenku do tropického vodního světa!
Cena od na vyžádání

    Heide park – jednodenní autobusový zájezd  -    Německo - Soltau


V několika vybraných termínech nabízíme jednodenní autobusový zájezd do německého zábavního parku Heide Park. V ceně zájezdu je vstupné do zábavního parku, atrakce jsou v ceně. Autobusová doprava a služby průvodce. Zábava a adrenalin pro celou rodinu….
Cena od na vyžádání

    Paříž – Disneyland a Asterix Park  -    Francie - Paříž


Autobusový zájezd s jedním přenocováním v hotelu. Zájezd s průvodcem – zastávka u Eifelovy věže, návštěva Asterix Parku a celodenní pobyt v Disneylandu.
Cena od

    Disneyland autobusem na 2 noci  -    Francie - Paříž


Autobusový zájezd do Disneylandu. Ubytování na 2 noci v hotelu Dream Castle nedaleko zábavního parku. Dva dny nezapomenutelného pobytu v Disneyland Parku a Walt Disney Studios.
Cena od na vyžádání

    Vánoční Paříž a Disneyland  -    Francie - Paříž


Autobusový zájezd do Paříže a Disneylandu v předvánočním čase. Vánoční atmosféra a výzdoba ve městě i v zábavním parku. Nezapomenutelné zážitky nejen pro děti.
Cena od na vyžádání

    Autobusový zájezd do Disneylandu  -    Francie - Paříž


Čtyřdenní autobusový zájezd s několika nástupními místy v ČR, zahrnuje 1 přenocování se snídaní v Paříži a služby průvodce. Rodinný výlet s prohlídkou hlavních památek Paříže a návštěvou zábavního parku Disneyland.
Cena od na vyžádání

    Europapark – jednodenní autobusový zájezd  -    Německo - Rust


Jednodenní autobusový zájezd s průvodcem zahrnující celodenní vstupenku do zábavního parku. Vybírejte z několika termínů. Nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu !
Cena od na vyžádání