"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace

Legoland - Günzburg

První Legoland byl otevřen roku 1968 v dánském Billundu. Nemusíte však jezdit tak daleko, v německém Günzburgu byl v roce 2002 otevřen další Legoland a na jehož návštěvu Vás Destina Travel srdečně zve.
V Legolandu najdete horské dráhy různé obtížnosti, kopie známých staveb z celého světa postavené z Lega, dětskou autoškolu, kolotoče, stavitelské dílny pro malé i velké konstruktéry, kino a řadu atrakcí pro všechny věkové kategorie. Samozřejmostí jsou restaurace, stánky s občerstvením a fast foody a nechybí ani oblíbené obchody s Lego stavebnicemi, hračkami a řadou suvenýrů.

S Destinou do Legolandu

dvoudenní zájezd do Legolandu v Günzburgu

Program zájezdu:

1.den: odjezd v časných ranních hodinách z Vysokého Mýta přes Pardubice, Prahu, Plzeň do Německa. V odpoledních hodinách návštěva ZOO v Norimberku. Navečer odjezd na ubytování v malebném městečku Nördlingen . - hotel JUFA *** (příjezd cca ve 20 hodin) .

2.den: celodenní návštěva Legolandu (10:00-18:00). Odjezd zpět do České republiky v 18:30 hodin, předpokládaný příjezd do Vysokého Mýta cca v 03:00.

Cena :

Odjezd 11.9.2016 2700 Kč / dítě do 15 let
3000 Kč / dospělá osoba


Cena zahrnuje: dopravu autobusem, vstupenku do ZOO v Norimberku,celodenní vstupenku do Legolandu, ubytování ve čtyřlůžkových pokojích, snídaně, služby česky mluvícího průvodce cestovní kanceláře

Nástupní místa: Vysoké Mýto, Pardubice, Praha, Plzeň

Fakultativní služby:
ubytování v dvoulůžkovém pokoji 400 Kč/osoba
cestovní pojištění 24 Kč/osoba/den
Pořadatel: CK DESTINA TRAVELZábavní park je členěn na 8 tématických oblastí , v každé z nich jsou atrakce pro celou rodinu, pro malé i velké… vybere si každý.

Miniland je svět postavený z kostiček Lega. Kopie známých staveb Evropy dotažené do detailu nadchnou jistě každého.

Lego City nás zavede do jednotlivých sérií Lega v podobě atrakcí a stavitelských dílen – Hero Factory, Star Wars, Harbour Cruise, letiště a další.

Knights Kingdom je malé království s hradem, rytíři a draky.

Kingdom of The Pharaohs je svět faraonů a starého Egypta.

Imagination je zóna pro stavitele, také je zde vyhlídková věž, ze které je nádherný pohled na celý park.

Adventure Land je svět zvířat, džungle a safari.

Svět pirátů Pirate Land z Vás udělá malé piráty a cestovatele.

Lego X-Treme s návštěvou podmořské Atlantidy a řadou vodních i suchozemských atrakcí a naleznete zde také 4D kino s pravidelným promítáním filmů.

Další nabídky pobytů a zájezdů do Legolandu

Vlastní doprava    Autobusové zájezdy

    Feriendorf Legoland ***  -    Německo - Günzburg


Prázdninová vesnička Legoland Feriendorf leží přímo vedle zábavního parku Legoland. Nízké domky s rodinnými pokoji, centrální restaurací, obchodem , vlastní recepcí a velkým hřištěm nabízí pohodlnou a cenově přijatelnou formu návštěvy Legolandu pro celou rodinu.
Cena od na vyžádání

    Ritterburg Legoland ****  -    Německo – Günzburg


Hotel postavený ve stylu stavebnic Lega nabízí ve dvou budovách kvalitně vybavené rodinné pokoje. Hotel leží v klidném krásném prostředí přímo vedle Legolandu. Součástí hotelu je restaurace, obchod a velké přilehlé hřiště.
Cena od na vyžádání