"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace

Tropical Islands

Tropical Islands nedaleko německého Berlína slaví již 10. let svého fungování. Jedná se o velmi oblíbený cíl rodin s dětmi také z České Republiky a Destina Travel nabízí tento vodní svět mezi svými oblíbenými vodními atrakcemi v okolních zemích. Z ábavní park funguje celoročně a má otevřeno nonstop kromě Vánoc. Kromě řady vodních atrakcí nabízí také ubytování v chatkách, stanech nebo můžete přespat přímo na písečné pláži.

Strávit zde tak můžete s rodinou či přáteli několik dní a například v době sychravého podzimního nebo zimního mrazivého počasí se přenesete do příjemného tropického počasí, jako byste cestovali na druhý konec světa.

Komplex byl vybudován v hale, která byla původně určena pro konstrukci vzducholodí. Později však byla přeměněna v tropický zábavní vodní park. Voda je upravována speciální technologií a kvalita vody a prostředí je zde na perfektní úrovni. Celá hala je 360 metrů dlouhá, 210 široká a 170 metrů vysoká a zabírá plochu 66tis m2.

Tropical Islands to je koupání na písečné pláži v tropickém moři, dobrodružné putování tropickou džunglí, saunování a relaxace v centru Sauna &Spa Complex, ale také skluzavky a dětské bazénky se spoustou zábavy. Je možné například vyletět balonem a prohlédnout si celý areál z výšky, zajezdit si na některé z atrakcí nebo jen tak relaxovat.. výběr je na Vás, ale garantujeme Vám, že se po dobu Vašeho pobytu jistě nebudete nudit.

Samozřejmostí jsou restaurace a obchody, vše co při Vašem pobytu budete potřebovat je zde k dispozici.

Nabídky do Tropical Islands

Autobusové zájezdy    Vlastní doprava

    Tropical Islands  -    Německo - Braniborsko


Jednodenní autobusový zájezd do Tropical Island nedaleko Berlína zahrnuje autobusovou dopravu, služby průvodce a celodenní vstupenku do tropického vodního světa!
Cena od na vyžádání