"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace

Disneyland Francie

Na okraji Paříže leží jedna z nejoblíbenějších atrakcí pro děti a dospělé, Disneyland. Byl založen v roce 1992 a každoročně ho navštíví miliony návštěvníků. Disneyland tvoří dva zábavní parky: Disneyland Park a Walt Disney Studios. Součástí pohádkového světa je také zábavní vesnice Disney Village s obchody, restauracemi, kiny a zábavními kluby. V těsné blízkosti parku je 7 originálních hotelů Disney a v nedalekém okolí dalších 7, tzv. Selected and Associated hotelů.

Disneyland má otevřeno celý rok, většina atrakcí je krytých, takže ani roční období ani aktuální počasí návštěvu Disneylandu nepokazí. V každém ročním období nabízí Disneyland tématická show a programy , takže opakující se návštěvníci zde vždy objeví něco nového a lákavého.

Disneyland Park je rozdělen do 5 tématických oblastí. Je to svět princezen, kouzelných příběhů, fantazie, pirátů a kovbojů a klasických disney pohádek. Ve Walt Disney Studios se necháte okouzlit světem filmu, fimových triků a efektů a nakouknete do zákulisí tohoto filmového a televizního světa.

V každém z parků je řada atrakcí jak pro nejmenší děti, tak pro dospělé odvážlivce. Každá atrakce je označena věkem nebo výškou, pro koho je určena. V obou parcích je pak dostatek restaurací různé kategorie, od rychlých občerstvení po kvalitní restaurace a samozřejmě obchodů se spoustou suvenýrů. Disney Village žije dlouho do noci, i když jsou parky již zavřené. největším lákadlem je zde Buffalo Bill´s Wild West Show, kde je možné shlédnout originální Disney westernovou show.

Návštěvu Disneylandu je možné spojit také s prohlídkou Paříže, vlaková stanice je přímo u brány parku a za necelou hodinu již můžete obdivovat Eiffelovu věž či Louvre.

Destina Travel Vám zprostředkuje kompletní služby spojené s návštěvou Disneylandu v Paříži a vybere pro Vás tu nejvýhodnější nabídku.

Celoročně jsou nabízeny různé výhodné balíčky, jejich součástí je vybraný hotel se snídaní a vstupenky do zábavního parku. Dále můžeme pro Vás zajistit linkové letenky, transfer z letiště do hotelu, polopenzi, plnou penzi, samostatné vstupenky do Disneylandu, skupinové vstupenky pro školní a jiné zájmové kolektivy, vstupenky na Buffalo Bill´s Wild West Show, fakultativní výlety, speciality – jako narozeninový dort či oběd nebo večeři s Disney postavičkami.

Přesně podle Vašeho přání a požadavku Vám tuto cestu zajistíme do posledního detailu. Disneyland je nezapomenutelným zážitkem pro každé dítě a Destina Travel bude ráda průvodcem a organizátorem této Vaší cesty do pohádky..

Nabídky Disneyland Francie

    Paříž a Disneyland autobusem  -    Francie - Paříž


Autobusový zájezd s průvodcem do Paříže s ubytováním v hotelu na 1 noc. Prohlídka hlavních památek města. Celodenní návštěva zábavního parku Disneyland.
Cena od na vyžádání

    Paříž – Disneyland a Asterix Park  -    Francie - Paříž


Autobusový zájezd s jedním přenocováním v hotelu. Zájezd s průvodcem – zastávka u Eifelovy věže, návštěva Asterix Parku a celodenní pobyt v Disneylandu.
Cena od na vyžádání

    Disneyland autobusem na 2noci  -    Francie - Paříž


Autobusový zájezd do Disneylandu. Ubytování na 2 noci v hotelu Dream Castle nedaleko zábavního parku. Dva dny nezapomenutelného pobytu v Disneyland Parku a Walt Disney Studios.
Cena od na vyžádání

    Vánoční Paříž a Disneyland  -    Francie - Paříž


Autobusový zájezd do Paříže a Disneylandu v předvánočním čase. Vánoční atmosféra a výzdoba ve městě i v zábavním parku. Nezapomenutelné zážitky nejen pro děti.
Cena od na vyžádání

    Haloween v Disneylandu  -    Francie - Paříž


Čtyřdenní autobusový zájezd s několika nástupními místy v ČR, zahrnuje 1 přenocování se snídaní v Paříži a služby průvodce. Rodinný výlet s prohlídkou hlavních památek Paříže a návštěvou zábavního parku Disneyladn. Strašidelná haloweenská výzdoba a nezapomentelný zážitek pro celou rodinu !!!
Cena od na vyžádání