"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Informace

Heide Park

Heide park je jeden z největších zábavních parků v Německu. Nachází se v jeho severní části asi 60km od Hamburku. Je to vyhledávaný cíl rodin s dětmi, vyznavačů adrenalinových jízd na horských dráhách a je i oblíbeným cílem pro krátké dovolené všech věkových kategorií. Celý zábavní park se rozkládá v pěkně upraveném přírodním parku, je zde více jak 50 atrakcí a nabízí možnost trávit zde celý den nejen na atrakcích ale i v klidnějších částech parku.
V těsné blízkosti je také hotel a chatová vesnička s možností ubytování, samozřejmostí je výběr restaurací a obchodů se suvenýry. Zábavní park je otevřený od března do konce října. Svým návštěvníkům nabízí nejen výběr různých horských drah a atrakcí, ale také bohatý doprovodný animační program. Je také ideálním výchozím místem pro výlet například do přístavního města Hamburg.

Největším lákadlem zábavního parku je největší a nejrychlejší dřevěná horská dráha v Evropě - Colossos , na které se můžete prohánět až rychlostí 120km/h.
Další oblíbenou atrakcí je Gyro-Trop- Tower s názvem Scream , kde si můžete vyzkoušet volný pád z výšky přes 70m.
Desert Race je vystřelovací horská dráha s přetížením 4G ,
nejnovější atrakcí je pak KRAKE, horská dráha po které jedete rychlostí 103km/h.
Pro příznivce pomalejší jízdy je zde například Panoramatická věž, která Vám z výšky 75 metrů nabídne úchvatný pohled na celý park. Jízda vláčkem, pirátská show , jízda na raftech, vodní bitva, westernová vesnička s rýžováním zlata a další atrakce.
Vybere si opravdu každý , tak pěknou zábavu !!!

Nabídky do Heide Parku

Autobusové zájezdy