"Vaše cesta, náš cíl"
420 602 853 172
420 603 998 860
Destina Travel s.r.o.
Holečkova 127, 150 00 Praha 5
© copyright /Destina Travel s.r.o./ 2014
Destinace
Exkluzivní resorty

Exkluzivní hotely a resorty

Chcete své nejkrásnější dny v roce pojmout opravdu výjimečně a dopřát si nezapomenutelné zážitky, na které budete vzpomínat po celý rok?

Vyžadujete servis na nejvyšší úrovni, komfortní ubytování, vynikající gastronomii, vysoký standard služeb a osobní přístup k zákazníkovi?


Právě pro Vás máme připravenou nabídku exkluzivních hotelů a resortů s puncem nejvyšší kvality. Vybíráme kapacity z luxusních hotelových řetězců například Six Senses, Anantara, Dusit či Jumeirah, pro něž je typické jedinečné prostředí, vysoký standard služeb a luxusní wellness s nabídkou masáží a aromaterapií. O vaše chuťové buňky se budou starat špičkoví kuchaři a pokud budete chtít, můžete si vychutnat snídani nebo večeři v soukromí svého pokoje. restaurace servírující delikatesy mezinárodní i místní kuchyně.
Pokud preferujete soukromí, můžete si objednat privátní snídani i večeři přímo na pokoj.

Ubytování si můžete zvolit podle svých představ – luxusní pokoj, suite, privátní vilu s bazénem nebo jacuzzi či jedinečnou vodní vilu situovanou přímo nad hladinou průzračně čístého moře.

Vyhledáváte-li osobní servis, doporučíme Vám resorty, které poskytují služby butlera - osobního komorníka, který je připraven a vyškolen plnit každé vaše přání. Cestovní kancelář Destina Travel klade důraz na osobní přístup k zákazníkovi, připravíme Vám exkluzivní dovolenou přesně dle Vašich individuálních požadavků.

Vyberte si z nabídky exkluzivních resortů a splňte si své sny!

Nabídky exkluzivních resortů